ارتودنسی و لبخند زیبا نکته چهارم

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر مایل به انجام درمان  هستید توجه داشته باشید یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه ... با عنوان : ارتودنسی و لبخند زیبا نکته چهارم بخوانید :

اگر مایل به انجام درمان  هستید توجه داشته باشید یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه برای کسب و حفظ آن باید موارد مختلفی را بکار برد.
اولین چیزی که در مواجه با یک شخص متوجه آن می شویم لبخند طرف مقابل است.
در این مقاله به 10 اقدام که توسط  برای تقویت ظاهر دندان ها و برخورداری از یک لبخند زیبا پیشنهاد می شود اشاره شده است
مصرف قهوه و چای را در طی زمان  محدود کنید
نوشیدنی هایی مانند قهوه و چای نیز مانند سیگار کشیدن موجب لکه شدن دندان می شود در نتیجه پیشنهاد  این است که در طی  کمتر مصرف شود. لکه ناشی از این نوشیدنی ها می تواند یک لکه سطحی باشد که در این صورت توسط دندانپزشک برطرف می شود اما می تواند به رنگ داخل مینای دندان نیز آسیب بزند.برای برطرف کردن این موضوع به توصیه  می توان چای و قهوه را با نی نوشید زیرا مصرف آنها از طریق نی مقدار برخورد این نوشیدنی های رنگی را با دندان کمتر کرده و در نتیجه دندان کمتر لکه می شود و نیز خطر ابتلا به پوسیدگی دندان را کاهش می دهد.شستشوی مکرر دهان با آب نیز به توصیه  می تواند به کاهش لکه ایجاد شده بر روی دندان ها کمک کند زیرا آب باعث می شود که مایع تیره رنگ چای و قهوه برای مدت زیادی بر روی دندان ها و ابزار  باقی نماند.

پر بازدیدترین صفحات مرتبط
 ،  ، انواع ارتودنسی ،  ،  ،  ،  ، .


برچسب‌ها: متخصص ارتودنسی, متخصص ارتودنسی در تهران, متخصص ارتودنسی در شرق تهران, متخصص ارتودنسی در تهرانپارس, متخصص ارتودنسی در سعادت آباد

+ نوشته شده در  چهارشنبه بیست و ششم مهر ۱۳۹۶ساعت 8:53&nbsp توسط دکتر فرهاد صدرالدینی  | 

ارتودنسی,...
نویسنده : بازدید : 3 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:56