ارتودنسی و لبخند زیبا نکته ششم

ساخت وبلاگ
چکیده : اگر مایل به انجام درمان  هستید توجه داشته باشید یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه ... با عنوان : ارتودنسی و لبخند زیبا نکته ششم بخوانید :

اگر مایل به انجام درمان  هستید توجه داشته باشید یک لبخند زیبا، یک شبه بدست نمی آید بلکه برای کسب و حفظ آن باید موارد مختلفی را بکار برد.
اولین چیزی که در مواجه با یک شخص متوجه آن می شویم لبخند طرف مقابل است.
در این مقاله به 10 اقدام که توسط  برای تقویت ظاهر دندان ها و برخورداری از یک لبخند زیبا پیشنهاد می شود اشاره شده است
خرید مسواک مناسب
یک ضرب المثل قدیمی است که می گوید هر چقدر پول بدی همانقدر آش می خوری این موضوع در مورد مسواک نیز در طی درمان  تا حدی صادق می کند. از لحاظ بالینی مسواک های برقی نسبت به مسوا ک های استاندارد دستی، جرم بیشتری را از سطح دندان پاک می کنند اما  استفاده صحیح از مسواک و زمان گذاشتن برای مسواک را مهمتر می داند و در نظر داشته باشید که مسواک به سلامت لثه ها کمک می کنند. هر چند بدنه مسواک برقی سال ها باقی می ماند و تنها باید سر آن را هر از گاهی عوض کردهر چند از نظر  اگر درست مسواک بزنید استفاده از مسواک برقی در حین  ده تا پانزده درصد بهداشت را بهبود میبخشد .
اما اگر نمی توانید مسواک برقی بخرید زیاد در طی  چیزی از دست نداده اید یک مسواک دستی با برس نرم یا متوسط تهیه کنید . درحالیکه مسواک هایی با برس سخت نیز در بازار موجود است اما  استفاده از مسواک هایی که برس نرم ندارند را توصیه نمی کنند. زیرا موی زبر و سخت مسواک به لثه صدمه زده و باعث عقب رفتن لثه و صدمه به مینای دندان در حین  می شود اگر از طریق  یا  خود آموزش کافی در یافت نکرده اید به سایت وشبکه آپارات ما سر بزنید .
پر بازدیدترین صفحات مرتبط
 ،  ، انواع ارتودنسی ،  ،  ،  ،  ، .


برچسب‌ها: متخصص ارتودنسی, متخصص ارتودنسی در تهران, متخصص ارتودنسی در شرق تهران, متخصص ارتودنسی در تهرانپارس, متخصص ارتودنسی در سعادت آباد

+ نوشته شده در  جمعه بیست و هشتم مهر ۱۳۹۶ساعت 20:7&nbsp توسط دکتر فرهاد صدرالدینی  | 

ارتودنسی,...
نویسنده : بازدید : 7 تاريخ : چهارشنبه 24 آبان 1396 ساعت: 13:56